Аудио

14 ноември, 2013

Преземете ја „Врне, врне“ од Сара Мејс

Едни од највпечатливите настапи и песни на овогодишниот Скопски фестивал го имаше ексклузивката на  Горила Продукција. Сара Мејс со сопствена мелодија, баш во нејзин уникатен стил, и со текстот на нејзината колешка и пријателка Ива Христовска, беше една од оние кои најмногу го привлекоа вниманието. Ова е беше прв настап за Сара Мејс на Скопски фестивал, а нејзината „Врне, врне“ го освои шестото место.

Сара Мејс – Врне, врне (десен клик и зачувај)


Врати се горе ↑