Аудио

28 октомври, 2012

Преземи мп3: Тамара Тодевска – Готово е

Новата песна на Тамара Тодевска со наслов „Готово е“,  ја освои публиката на овогодинешниот „Макфест“, за таа цел РадиоМк ексклузивно Ви ја претставува новата песна на Тамара, која е дело на маестралниот Роберт Билбилов (музика, аранжман) додека текстот го напиша Игор Џамбазов.

Од денес имате можност да бидете побогати со уште едно квалитетно музичко парче во вашата домашна МП3 колекција.

Тамара Тодевска – Готово е ( десен клик на линкот Save Target As или Save Link As)

 

 


		
				
		 
	

Врати се горе ↑