Аудио

11 декември, 2012

Преслушајте ја новата песна на Бојан Бјелиќ

Поп пејачот Бојан Бјелиќ се враќа на музичката сцена со нова песна и малку поинаков стил.  Пејачот деновиве го претстави новиот сингл за кој ќе сними и видео запис, а насловот на истиот е „Мора“. Песната е во електро поп стил, а можете да ја преслушате во продолжение заедно со специјалното текстуално видео кое ги испишува стиховите на песната.

Извор и фото: ТрачараВрати се горе ↑