Балкан

13 декември, 2012

Преслушајте ја „Љуби ми се“ на Тијана

Поп пејачката Тијана Дапчевиќ утрово била гостинка во утринската програма на „розовата“ телевизија и во таа прилика премиерно ја изведе новата песна „Љуби ми се“. Автор на песната е Драган Брајовиќ Браја, а Тијана песната ја постави за бесплатно симнување на нејзината официјална страница, а можете да ја преземете овде.

Во продолжение погледнете ја премиерната изведба на новиот сингл на Тијана.

Извор: Трачара/Фото: tijanadapcevic.infoВрати се горе ↑