Аудио

28 март, 2013

Преслушајте го новиот албум на Парамор

На почетокот на годинава, бендот Парамор го најави своето враќање со синглот „Now“, со кој го најавија и новиот четврт по ред студиски албум закажан за 9-ти април. Ова издание насловено „Paramore“ ќе го наследи „Brand New Eyes“ од 2009 година, а по 90 секунди од секоја песна која ќе се најде на овој албум можете да преслушате во продолжение.

 Врати се горе ↑