Аудио

16 октомври, 2014

Преслушајте го новиот албум на Никол Шерцингер

„Big Fat Lie“ е насловот на новиот студиски албум на Никол Шерцингер, кој беше најавен со сингловите „Your Love“ и „On The Rocks“, а ќе биде објавен на 20 октомври. Изданието кое пејачката го опиша како  „модерна мешавина на влијанија од изведувачи како што се Џенет Џексон и Шаде“, ќе содржи 11 песни, а куси извадоци од секоја од нив можете да слушнете во продолжение.Врати се горе ↑