Концерт

10 ноември, 2014

Предноговогодишно загревање со концерт на Цеца во Скопје

Мега пополарната, најпосакувана и најбарана балканска фолк дива Светлана Цеца Ражњатовиќ ќе одржи концерт во Скопје, на 27 декември (сабота), во арената „Борис Трајковски“. Македонската публика повторно ќе се забавува со нејзините старо-нови хитови, како и песните од нејзиниот најнов албум „Позив“.

Влезниците за ова предновогодишно загревање се веќе пушени во продажба преку продажната мрежа на Купи карти за сè, а повеќе информации за сите продажни места ширум Македонија можете да дознаете на Фејсбук.Врати се горе ↑