Свет

1 ноември, 2012

Порно глумица во спотот на Мајли Сајрус

Во најновиот спот кој се снима за песната „Decisions“, младата пејачка Мајли Сајрус реши да се збогува со имиџот на добра девојка од соседството, па затоа ја ангажирала порно ѕвездата Џеси Ендруз, која е прогласена за најдобра актерка во таа индустрија за оваа година. Во спотот покрај Ендруз, се појавуваат и еднорог, јарец и жена која со градите разбива лубеници. Како и да е, спотот сигурно ќе привлече големо внимание.

Инаку, во меѓувреме Мајли е посветена на работата за новиот албум, за кој соработува со Фарел Вилијамс, па наскоро ќе можеме да чуеме што ќе произлезе од нивната соработка. Врати се горе ↑