18 декември, 2012

Погледнете ја „новата“ Алиша Киз

За нејзиниот сингл „Brand New Me“ кој се наоѓа на актуелниот албум „Girl On Fire“, американската пејачка Алиша Киз вчера премиерно го претстави новиот видео запис, кој е во режија на Дајен Мартел. Ова е само еден нов почеток на она што следно ќе го видиме од Алиша. Уживајте!

Извор: IdolatorВрати се горе ↑