23 јуни, 2015

Погледнете ја „Кралицата“ на Јелена Розга

Новиот сингл „Краљица“, кој Јелена Розга премиерно го претстави на суперфиналето на „Х фактор“, деновиве доби и официјално видео издание. Популарната пејачка и овој пат соработуваше со проверениот тим Тончи и Вјекослава Хуљиќ, кои се потпишуваат како автори на музиката и текстот, а екранизацијата во режија на Дарио Радусин Ве очекува горе.Врати се горе ↑