7 ноември, 2013

Погледнете го „Турбулентно“ од Цеца

По првиот видео запис за темата „Да раскинем са њом“, балканската ѕвезда Светлана Цеца Ражњатовиќ деновиве претстави уште еден видео запис за песната „Турбулентно“, која се најде на нејзиниот актуелен албум „Позив“. Оваа песна стана голем хит од самото објавување на албумот, па пејачката ја комплетираше и со своја видео приказна, а како изгледа сето тоа можете да погледнете горе.

 Врати се горе ↑