1 јули, 2013

Погледнете го „True Love“ од Пинк и Лили Ален

Четвртиот сингл од актуелниот албум „The Truth About Love“ на Пинк, темата „True Love“ во која гостува колешката Лили Ален, вчера доби и свое видео издание. Како и во претходниот видео запис за хит синглот „Just Give Me a Reason“, така и во овој се појавува нејзиниот сопруг Кери Харт, како и ќеркичката Вилоу. Како изгледа сето тоа можете да погледнете горе.Врати се горе ↑