1 јули, 2013

Погледнете го „Torn Apart“ од Снуп Лајон и Рита Ора

Од актуелниот албум на Снуп Лајон – „Reincarnated“  пристигна уште еден сингл, а тоа е дуетот со британската пејачка Рита Ора. Темата насловена „Torn Apart“ денеска доби и свое видео издание, кое се снимаше во Тајланд – егзотичните плажи и релаксираната атмосфера се сосема соодветни за музиката, а како изгледа сето тоа можете да видите горе.

 Врати се горе ↑