30 декември, 2014

Погледнете го „Time Of Our Lives“ од Питбул и Ни-Јо

Питбул и Ни-Јо го претставија видео записот за заедничката тема „Time Of Our Lives“, која е петти сингл од актуелниот осми студиски албум на кубанскиот рапер насловен „Globalization“. Интересно е тоа што музичарите се вратија во времето, а како изгледа нивната забава во 1999 година можете да погледнете горе.

 Врати се горе ↑