25 ноември, 2013

Погледнете го „Timber“ од Питбул и Кеша

Соработката која познатиот рапер Питбул и американската пејачка Кеша ја претставија во октомври годинава, темата насловена „Timber“ денеска доби и свое видео издание. Танцување на згодни девојки, егзотична плажа, кантри клуб, животни, секири во раце… Како изгледа видео записот за оваа песна со кантри призвук можете да видите горе.

 Врати се горе ↑