30 ноември, 2014

Погледнете го „Ти си тој“ од Зои Блаж

Зои Блаж деновиве го промовираше својот нов видео запис за баладата насловена „Ти си тој“, чиј комплетен автор е Александар Масевски, кој заедно со Ивана Симоска ги отпеа и придружните вокали, а гитарата ја отсвири Иле Спасев. За екранизацијата на оваа балада се погрижи „К-Тим продукција“, а покрај пејачката се појавува и поранешниот пливач Стефан Јакимовски. Како изгледа сето тоа можете да погледнете горе.Врати се горе ↑