15 февруари, 2013

Погледнете го „Suit & Tie“

Како подарок за Денот на вљубените, вчера на 14-ти февруари Џастин Тимберлејк го претстави најавениот видео запис за неговиот повратнички сингл „Suit & Tie“, во кој гостува и Џеј Зи. Нема потреба да потсетуваме дека оваа нумера е најавен сингл за неговиот нов албум „The 20/20 Experience“, кој ќе стигне на 19-ти март.

Погледнете како изгледа видео записот за хитот „Suit & Tie“!Врати се горе ↑