12 февруари, 2013

Погледнете го „Stay“ од Ријана

За балада насловена „Stay“ од Ријана “протече“ некаков видео запис… Таа лежи во када, без шминка, размислува… Вниманието го привлекуваат нејзините нелакирани нокти, тетоважите, прстените… Па добро, за емоционална и моќна балада како што е оваа, не е ни потребно нешто повеќе.

Извор: PopCrushВрати се горе ↑