12 декември, 2012

Погледнете го спотот на Скајлер Греј и Еминем

Пејачката Скајлер Греј, односно Холи Брук Хаферман, го најави нејзиниот втор студиски албум „Don’t Look Down“ со синглот „C’mon Let Me Ride“ во соработка со Еминем, кој исто така е и извршен продуцент на албумот. Овој сингл доби и свое визуелно издание во кое „Д-р Греј“ прави „хируршки зафати“ врз девојки, додека Еминем треба да работи на кондицијата. Погледнете за што станува збор.

 

Извор: idolatorВрати се горе ↑