9 јули, 2013

Погледнете го „Somebody Else“ од Марио и Ники Минаж

Деновиве на интернет се појави нов видео запис за синглот „Somebody Else“ од Марио, во кој гостува колешката Ники Минаж. Песната ќе се најде на петтиот студиски албум на американскиот пејач насловен „Restoration“, кој ќе го наследи „D.N.A.“ од 2009 година.

Во неодамнешно интервју, Марио изјавил дека новиот албум ќе пристигне во септември, а следен сингл ќе биде темата „Fatal Distraction“ во која гостува Џеј Кол.

 Врати се горе ↑