30 март, 2013

Погледнете го „Шампионот“ на Сека

Сека Алексиќ денеска го претстави нејзиниот нов сингл и видео запис „Шампионе“, кој како што пишуваат српските медиуми има голем потенцијал да ги надмине сите нејзини досегашни хитови. И оваа нумера ја потпишува авторот на познатиот хит „Аспирин“, а тоа е Милош Рогановиќ. Режијата на провокативниот видео запис е на Милош Надаждин, а како тоа изгледа и звучи погледнете горе.

 Врати се горе ↑