10 октомври, 2013

Погледнете го „Сетила“ од Тони Зен

Тони Зен синоќа го промовираше неговиот петти студиски албум насловен „Микро Скопски Организам“, а на промоцијата која се одржа во кафулето „Концепт 37“, покрај албумот беше премиерно претставен и новиот видео запис за песната „Сетила“, чија атмосфера барем за кратко ќе Ве врати во топлите летни денови. Како изгледа тоа што го избработи БМА брадерс можете да видите горе.Врати се горе ↑