15 декември, 2014

Погледнете го „Santa Tell Me“ од Аријана Гранде

По симпатичниот текстуален видео запис со фотографии од нејзиното детство, американската пејачка Аријана Гранде го претстави официјалниот видео запис за божиќниот сингл „Santa Tell Me“, а како изгледаше забавата во пижами можете да погледнете горе.

 Врати се горе ↑