12 февруари, 2014

Погледнете го „Red Lights“ од Тиесто

Холандскиот диџеј и продуцент Тиесто (Tiësto) кон крајот на минатата година ја објави песната насловена „Red Lights“, која деновиве доби и свое видео издание. Темата на ова динамично видео е пронаоѓањето на слободата претставено преку бегството од секојдневието на неколку млади девојки кои заминуваат на пат за Лас Вегас, а како изгледа сето тоа можете да видите горе.

 Врати се горе ↑