13 ноември, 2013

Погледнете го „Real And True“ од Фјучр и Мајли Сајрус

Американскиот рапер Фјучр за следната година го најавува неговиот втор студиски албум насловен „Honest“, а првиот сингл „Karate Chop“ го претстави во јануари годинава. На ред дојде вториот сингл, а темата насловена „Real And True“, во која гостуваат Мајли Сајрус и Мистер Хадсон и чија продукција ја потпишува Мајк Вил Мејд Ит, деновиве доби и свои видео издание кое претстаува „љубовна приказна во вселената“, режирана од познатиот британски фотограф Ранкин. Како изгледа сето тоа можете да видите горе.Врати се горе ↑