7 август, 2014

Погледнете го „Овисан“ од Бејби Блу

Хрватскиот рок состав  Бејби Блу сними видео запис за својот четврти сингл насловен „Овисан“, која е комплетно авторско дело на момците од бендот. За екранизацијата на оваа песна се погрижи „Видок Вижуалс“, а покрај момците од бендот, главната улога ја има Денис Јакоповиќ. Како изгледа сето тоа можете да погледнете горе.

 Врати се горе ↑