5 септември, 2014

Погледнете го „On The Rocks“ од Никол Шерцингер

Американската пејачка со потекло од Хаваи, Никол Шерцингер неодамна го претстави вториот сингл со кој го најавува нејзиното ново студиско издание кое ќе го наследи „Killer Love“ од 2011 година. Веќе имавте можност да ја слушнете песната насловена „On The Rocks“, а оваа приказна за раскинување на врска, инспирирана од нејзиниот приватен живот сега доби и своја црно-бела екранизација која можете да ја погледнете горе.

 

 

 Врати се горе ↑