31 јануари, 2014

Погледнете го новиот видео запис на Шакира и Ријана

Хит синглот „Can’t Remember To Forget You“ со кој Шакира го најави нејзиниот десетти студиски албум деновиве доби и свое видео издание. Како гостинка во оваа тема се појавува помладата колешка Ријана, а како изгледа визуализацијата на овој инстант хит можете да видите горе.Врати се горе ↑