17 февруари, 2014

Погледнете го новиот видео запис на Мараја Кери

Познатата Р&Б дива Мараја Кери неодамна го објави својот трет сингл од претстојниот четиринаесетти албум „The Art Of Letting Go“, а темата „You’re Mine (Eternal)“ се појави истовремено и со нејзиното ремикс издание за кое се погрижи Треј Сонгз. На денот на вљубените беше претставен видео записот за официјалната верзија на песната кој можете да го видите горе, а малку подоцна пристигна и екранизацијата на ремиксот и истиот можете да го погледнете во продолжение.

 Врати се горе ↑