9 декември, 2012

Погледнете го новиот спот на Жељко Васиќ

Пејачот Жељко Васиќ сними видео запис за нумерата која ја изработи сам, насловена „Жељо моја једина“. По големиот летен хит „Зањиши куковима“, Жељко ја сними оваа емотивна балада. Спотот го режираше Андреј Илиќ, а на снимањето учествуваа членовите на танцувачката група Dance Factory, гудачите од филхармонијата на Народниот Театар, како и бројни статисти.

Погледнете ја „Единсвената желба“ на Жељко.Врати се горе ↑