21 ноември, 2012

Погледнете го новиот спот на Парис Хилтон

Познатата старлета Парис Хилтон се обидува да се врати на музичката сцена со нова песна, за која соработуваше со Лил Вејн. Се работи за синглот „Last Night“ за кој Парис сними провокативен видео запис во секси издание. Во текстот на песната за спомнува и нејзината позната секс снимка „One Night In Paris“. Иако песната беше претставена во текот на летото, спотот за истата дури сега го здогледа светлото на денот.Врати се горе ↑