6 декември, 2012

Погледнете го новиот спот на Дејвид Гета

Откако неодамна го објави новиот сингл „Just One Last Time“ во соработка со Taped Rai, Дејвид Гета деновиве го објави и видео записот за истата. И овој сингл е во неговиот препознатлив стил, а во продолжение погледнете го и неговото визуелно остварување.Врати се горе ↑