Видео

9 декември, 2012

Погледнете го настапот на Кеша на „X Factor“

Како што пишува магазинот Idolator, Кеша (Ke$ha) гостуваше во талент шоуто Х Factor, каде што во живо го претстави најновиот сингл од албумот „Warrior“, песната „C’Mon“, која беше една од најдобрите нејзини изведби до сега. Иако продуцентите на емисијата ја критикуваат „непотребно мрачната бина“ која доминираше во текот на првите две третини од песната, во последната минута настапот кулминираше со импресивната кореографија и разните „Кеша моменти“ кои долго немавме можност да ги видиме. Како изгледаше сето тоа, погледнете во продолжение.

 

 Врати се горе ↑