Свет

15 ноември, 2012

Погледнете го настапот на Агилера и Си Ло Грин

На американското талент шоу „Тhe Voice“, каде што се дел од жирито, Кристина Агилера и колегата Си Ло Грин ја изведоа во живо нивната заедничка песна „Make The World Move“, која ќе се најде на нејзиниот нов албум „Lotus“. Иако многумина го осудија нејзиниот изглед, Кристина сепак изгледа добро. Многу портали дадоа негативни критики за нејзините килограми, како и за самиот фустан кој открива премногу. Погледнете и оценете сами.

 Врати се горе ↑