22 јануари, 2015

Погледнете го „Love Me Like You Do“ од Ели Гоулдинг

Покрај екранизацијата на темата „Earned It“ од канадскиот музичар Викенд, пристигна уште еден видео запис за песна од саундтракот за филмот „50 нијанси на сиво“. Станува збор за синглот „Love Me Like You Do“, кој го отпеа британската ѕвезда Ели Гоулдинг, а во самиот видео запис, кој Ве очекува горе, се прикажани сцени од претстојното филмско остварување на Сем Тејлор Џонсон, чија премиера е закажана за 13 февруари.Врати се горе ↑