18 мај, 2013

Погледнете го „Live It Up“ од Џеј Ло и Питбул

По минатогодишната светска турнеја, латино дивата Џенифер Лопез започна со работа на нејзиниот нов студиски албум, а неодамна го претстави и првиот сингл од ова издание. А сега, песната „Live It Up“ во која повторно гостува нејзиниот колега Питбул доби и свое видео издание. Видео записот се снимаше во Мајами, а како изгледа сето тоа можете да погледнете горе.

 Врати се горе ↑