7 февруари, 2013

Погледнете го „Just Give Me a Reason“ од Пинк и Нејт

Пинк деновиве го претстави и видео записот за дуетот со Нејт Руес од групата Фан., нумерата „Just Give Me a Reason“ која се најде на нејзиниот последен албум „The Truth About Love“. Интересно е тоа што во љубовните сцени во видео записот се појавува нејзиниот сопруг Кери Харт. Погледнете го како сето тоа изгледа.Врати се горе ↑