8 август, 2013

Погледнете го „It’s My Party“ од Џеси Џеј

Британската пејачка Џеси Џеј деновиве го претстави вториот сингл со кој го најавува нејзиниот втор студиски албум, а темата „It’s My Party“ доби и забавно и шарено видео издание, во кое пејачката оди на три различни забави на кои присуствуваат различни типови на луѓе. Како изгледа сето тоа можете да видите горе.Врати се горе ↑