14 март, 2014

Погледнете го „I Luh Ya Papi“ од Џеј Ло

Пред само неколку дена беше објавен новиот сингл со кој Џенифер Лопез го најавува нејзиниот осми студиски албум, а темата насловена „I Luh Ya Papi“ во која гостува раперот Френч Монтана сега доби и свое видео издание, кое за разлика од вообичаените сцени со разголени девојки, изобилува со разголени момци. Како изгледа сето тоа можете да видите горе.

 Врати се горе ↑