20 декември, 2012

Погледнете го „Грам љубави“ на Наташа Беквалац

Неодамна српската пејачка Наташа Беквалац ги израдува нејзините фанови со баладата „Слушкиња“, а сега го претставува видео записот за нејзината најнова песна „Грам љубави“ во соработка со DJ Шони, кој се снимаше пред неколку недели. Текстот е на Ѓорѓе Ѓорѓевиќ и Наташа Беквалац, додека музиката и продукцијата се на Ненад Јанкуциќ. Креациите кои ги носи се на нејзината сестра Кристина Беквалац. Погледнете го спотот со доста необична сценографија.Врати се горе ↑