8 март, 2013

Погледнете го „Freaks“ од Френч Монтана и Ники Минаж

Американскиот рапер Френч Монтана (French Montana) чиј деби албум „Excuse my French“ е закажан за 21-ви март, деновиве го претстави видео записот за песната „Freaks“ во соработка со колешката Ники Минаж. Видео записот е во режија на Еиф Ривера, а како што пишува магазинот Idolator, целата атмосфера наликува на филмот „Step Up“. Како тоа изгледа погледнете горе.

 Врати се горе ↑