10 јуни, 2014

Погледнете го „First Love“ од Џеј Ло

За актуелниот сингл „First Love“ со кој Џенифер Лопез го најавува нејзиниот претстоен студиски албум „A.K.A“ закажан за 17 јуни, деновиве беше претставен и видео запис. Овој пат во црно-бела варијанта, познатата пејачка и актерка повторно е во прегратки на згодно момче, а како изгледа сето тоа можете да погледнете горе.

Лопез деновиве гостуваше и во емисијата „The Tonight Show“ чиј водител е познатиот Џими Фелон, кој заедно со пејачката изведе интересна точка насловена „Tight Pants“, која можете да ја погледнете во продолжение.

 Врати се горе ↑