20 јуни, 2013

Погледнете го „Фениксот“ на Туна

Туна Сејди вчера го претстави нејзиниот нов сингл насловен „Феникс“ кој го сними заедно со нејзиното момче Козман. За оваа песна беше снимен и видео запис, чиј извршен продуцент е самата Туна, музиката и текстот ги потпишува Гетоар Селими, а аудио продукцијата е на Zzap & Chriss. Како изгледа и звучи сето тоа можете да погледнете горе.

 Врати се горе ↑