16 март, 2013

Погледнете го „Feel This Moment“ од Питбул и Агилера

Соработката на Питбул и Кристина Агилера, дуетот „Feel This Moment“ доби свое видео издание кое беше премиерно претставено вчера. Хитот на двата успешни изведувачи сè уште се наоѓа на Hot 100  сингл листата, а се најде на актуелниот албум „Global Warming“ на Питбул. Како изгледа видео записот за овој хит погледнете горе.

 Врати се горе ↑