23 август, 2013

Погледнете го „Come With Me“ од Рики Мартин

Повратничкиот сингл „Come With Me“ на 41-годишниот латино заводник Рики Мартин деновиве доби и свое видео издание, во кое пејачот докажа дека сè уште може да танцува исто како на почетокот од неговата кариера. Летниот хит го најавува неговиот нов студиски албум на англиски јазик, за кој сè уште не се познати многу детали, освен тоа што материјалот ќе се снима во Мајами.

Новиот видео запис можете да го видите горе.Врати се горе ↑