9 мај, 2013

Погледнете го „Come & Get It“ од Селена Гомез

Пред точно еден месец Селена Гомез го претстави нејзиниот нов сингл „Come & Get It“, а деновиве пристигна и видео записот за оваа песна, со која пејачката го најавува нејзиниот деби студиски албум закажан за летово. Во меѓувреме Гомез настапи на скоро секоја сцена на доделувањата на разни музички награди во Америка, промовирајќи го новиот сингл. Како изгледа Селена додека танцува покрај оган и вода, можете да видите горе.Врати се горе ↑