Свет

29 ноември, 2012

Погледнете го целосно интервјуто со Џеј Ло

Стигна и интервјуто на мега ѕвездата Џенифер Лопез кое го направи српскиот водител Огњен Амиџиќ за неговото Ами Џи шоу, а се емитуваше на 27-ми ноември. Овој разговор со ѕвездата е снимен веднаш по концертот кој го одржа на 20-ти овој месец во белградската Комбанк арена. Непосредно по концертот беше објавен мал дел од ова интервју, а во продолжение можете да го погледнете во целост.

 

 Врати се горе ↑