29 март, 2014

Погледнете го „Beating Heart“ од Ели Гоулдинг

Британската музичарка Ели Гоулдинг кон крајот на февруари ја претстави песната „Beating Heart“ која се најде на саундтракот од филмот „Divergent“, чија премиера се одржа на 21-ви март. На ова издание меѓу другите учествуваат и Зед, М83, Скрилекс и Сноу Патрол, а темата која ја претстави Гоулдинг деновиве доби и свое видео издание во кое се вметнати и сцени од филмот, а како изгледа сето тоа можете да видите горе.Врати се горе ↑