30 април, 2013

Погледнете го „Beat It“ од Шон Кингстон, Крис Браун и Виз Калифа

Шон Кингстон вчера го претстави видео записот за неговиот најнов сингл насловен „Beat It“, кој ќе се најде на неговиот претстоен албум „Back 2 Life“, закажан за годинава. Во песната гостуваат колегите Крис Браун и Виз Калифа, а видео записот е снимен покрај базен во луксузна куќа во Малибу, каде што момците (неизбежно) се во друштво на девојки во бикини, а како изгледа сето тоа погледнете горе.

Извор: PopCrushВрати се горе ↑