Jessie J.

25 август, 2014

Погледнете го „Bang Bang“ од Џеси Џеј, Аријана Гранде и Ники Минаж

Песната која неодамна беше исфрлена како прв сингл од претстојниот трет студиски албум на Џеси Џеј, изданието „Sweet Talker“ закажано за 13 октомври, хитот „Bang Bang“ во кој гостуваат Аријана Гранде и Ники Минаж, вчера беше премиерно изведен во живо на MTV VMA 2014, а веднаш по настапот на MTV платформите ширум светот беше премиерно прикажан и официјалниот видео запис. Како изгледа сето тоа можете да погледнете горе.

 Врати се горе ↑